Privatumo politika

Esu žmogus, kaip ir Jūs, todėl vertinu savo privatumą. Aš visada gerbsiu Jūsų privatumą ir Jūsų teisę būti pamirštam.

Jeigu manote, kad naudodamiesi šia svetaine ar verslo sandoriais aš tvarkau asmenį identifikuojančią informaciją apie Jus ir norite, kad šie duomenys būtų ištrinti, kreipkitės info@pepa.lt. Aš Jums pranešiu, jeigu turiu ir kokią, su Jumis susijusią informaciją, kuri leidžiama pagal įstatymus, per 72 valandas nuo Jūsų prašymo gavimo.

Asmeninės informacijos rinkimas

Aš nenaudojau šios svetainės, norėdamas rinkti bet kokią asmeninę informaciją, be jūsų aiškiai išreikšto leidimo, aš aiškiai paklausiu. Vienintelė sritis, kurioje bus pateiktas toks prašymas, yra per kontaktus, pirkimo ar užsakymo formas.

Visi tokiu būdu gauti duomenys saugomi saugiai ir jokiu būdu nebus bendrinami jokiomis trečiosiomis šalimis.

Žingsniai siekiant apsaugoti jūsų duomenis

Ši svetainė naudoja 128 bitų TLS1.2 SSL (Secure Socket Layer duomenų šifravimą), kad šifruotų duomenis, siunčiamus internetu.

Papildomos saugumo priemonės:

HTTP saugumo antraštės: A reitingas

Anonimizuoti "Google Analytics" duomenys

Slapukų pareiškimas

Kaip ir daugelyje svetainių, ši svetainė naudoja tam tikrą slapukų skaičių, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį. Slapukai - tai nedideli tekstiniai failai, kurie pateikiami jūsų kompiuteryje ar mobiliajame telefone naršant svetainėse.

Slapukai padeda man:

Slapukų aš nenaudoju:

Leidimas naudoti slapukus

Jei jūsų programinės įrangos, kurią naudojate peržiūrėti šią svetainę (naršyklė), nustatymai yra pritaikyti, kad priimtumėte slapukus, mes tai padarysime, ir jei toliau naudositės mūsų tinklalapiu Jūs reiškiasi sutinkate su šiomis taisyklėmis.

Jei norite pašalinti arba nenaudoti slapukų iš mūsų svetainės, kaip tai padaryti galite sužinoti žemiau, tačiau tai padarę tikėtina, kad mūsų svetainė neveiks,taip kaip tikėjotės.