Back

Web administravimas

Internetinių svetainių administravimas

Ieškote patyrusio ir sertifikuoto specialisto, kuris Jums padėtų įgyvendinti visus Jūsų el. parduotuvės poreikius ar norus? Tuomet esate tinkamoje vietoje! Esu entuziastingas „WordPress” turinio valdymo sistemos, el. prekybos „WooCommerce” įskiepio svetainių kūrėjas.  Turiu daugiau nei 10 metų patirtį taisant, redaguojant, tobulinant ir kuriant „WooCommerce” nestandartinius sprendimus. Dirbu su klientais visame pasaulyje! Siūlau visapusišką Jūsų esamos el. parduotuvės palaikymą ir naujų individualiai pritaikytų sprendimų kūrimą. 

Kai tik kas nors pagalvoja apie elektroninės parduotuvės kūrimą, pirma mintis, kuri iškyla, yra „WordPress” elektroninės komercijos įskiepis – „WooCommerce„. Pasinaudodami šia populiaria elektroninės prekybos platforma, padedu kurti unikalius internetinės prekybos sprendimus. Dėl greito diegimo proceso ir lengvos konfigūracijos – „WooCommerce” pirmauja ir yra vertinama el.prekybos platformų.

Pasirinkite Jums tinkamiausią svetainių priežiūros planą

Norėdami užtikrinti, kad Jūsų svetainė veiktų sklandžiai, saugiai ir visuomet būtų atnaujinta, siūlome įvairius svetainių priežiūros planus, kurie atitiks skirtingus Jūsų poreikius. Nesvarbu, ar esate individualus vartotojas, ieškantis paprastos priežiūros, ar įmonė, reikalaujanti aukščiausios kokybės paslaugų, mūsų planai yra sukurti taip, kad padėtų Jums pasiekti geriausius rezultatus. 

Pasirinkite planą, kuris atitinka Jūsų reikalavimus, ir užtikrinkite, kad Jūsų svetainė visuomet veiktų nepriekaištingai.

Asmeninis

Idealiai tinka individualiems vartotojams, kuriems reikia rutininės priežiūros ir palaikymo.
30
€ /mėn.

Pažangus

Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori papildomų funkcijų ir aukščiausios kokybės aptarnavimo.
80
€ /mėn.

Verslo

Sukurtas verslui ir įmonėms, reikalaujančioms patikimumo, saugumo ir visapusiško aptarnavimo.
150
€ /mėn.